Neřešitelné je pro nás výzvou

  • E-commerce řešení
  • Podnikové informační systémy (ERP) a portály
  • Integrace (Enterprise Integration)
 

O společnosti

Datesoft je technologická společnost, která napomáhá ke správnému a progresivnímu rozvoji podnikání společností všech velikostí za pomoci promyšleného nasazování a efektivního využívání informačních technologií.

Jako stěžejní firemní hodnoty ctíme stabilní a dlouhodobou spolupráci se zákazníkem, vysokou profesionalitu našich zaměstnanců i dodávaných řešení a nadšení pro věc.

Při poskytování našich služeb je pro nás prioritní orientace na zákazníka a jeho potřeby.

Společnost Datesoft poskytuje zákazníkům softwarové nástroje, know-how, školení a plnou podporu v projektech budování rozsáhlých informačních systémů. Dodáváme standardizované i zakázkové řešení rozsáhlých portálů, podnikových informačních systémů a CRM systémů.

Metodiky

Pro vývoj našich aplikací používáme interní, prakticky a časem prověřenou metodiku, která pomáhá zajistit dosažení kvality výsledného software v dohodnuté ceně a termínu.

Standardy

Při návrhu a vývoji aplikací dbáme na to, aby byly v co nejvyšší míře využívány obecně uznávané standardy. Výsledná řešení jsou pak snáze integrovatelná do již existujících nebo plánovaných informačních systémů a významně se tak snižují náklady na jejich další rozšiřování.

 

Portfólio společnosti (pdf, 180 KB)

 
Copyright Datesoft s.r.o. 2019
Úvodní stránka - Napište nám - Kontakt